Logowanie
środa, 23 Sty 2019
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

GIMNAZJUM GIMNAZJUM

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

ZAJĘCIA DODATKOWE

  W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości…

ZAJĘCIA DODATKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE
Drukuj

Po Mistrzostwach Województwa w Futsalu w Oławie wyłoniono reprezentację województwa na Mistrzostwa Polski. Impreza odbyła się w dniach 23 – 25.11.2018 r. w Płocku. Wzięło w niej udział 8 najlepszych reprezentacji wojewódzkich w kraju.

Do Płocka wyjechaliśmy w piątek i po ośmiogodzinnej podróży dotarliśmy na miejsce. Zmęczeni podróżą niemalże od razu przystąpiliśmy do gier.

Drukuj

Z okazji światowego Dnia Życzliwości przesyłamy pozdrowienia z uśmiechem na twarzy i ciepłym uściskiem dłoni, przekazując iskierkę nadziei, by nie zabrakło wśród nas radości i pokoju.

Tradycyjnie 21 listopada br. już po raz dziesiąty obchodziliśmy w naszej placówce Dzień Życzliwości. W tym celu, dbając o kształtowanie prawidłowych relacji międzyludzkich, czytaliśmy i rozmawialiśmy o życzliwości oraz znaczeniu postawy życzliwości w życiu każdego człowieka. Została wykonana gazetka z autorskimi sentencjami pod hasłem: „Życzliwość - podaj dalej'' i zaprezentowana w holu szkolnym.

Drukuj

DSC_1010

Przez ostatnich kilka miesięcy w naszej szkole trwała akcja zbiórki darów dla psów i kotów przebywających w schronisku w Henrykowie. Włączyli się do niej zarówno pracownicy szkoły, jak i uczniowie.

Okazało się, iż los bezdomnych zwierząt nie jest nam obojętny. Udało się zebrać dużo różnorodnych rzeczy, które pomogą przetrwać zimowy okres zwierzakom ze schroniska.

Zgromadziliśmy wiele kilogramów suchej karmy, puszek, a także kołdry, koce. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którym nie jest obojętny los zwierząt i wsparli naszą akcję.

Drukuj

20 listopada 2018 r. gościliśmy w Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Dzierżoniowie, do którego przybyliśmy na zaproszenie organizatorów „Przeglądu Piosenki Religijnej: Szczególnie umiłowani - za rękę z Jezusem".

Cele konkursu były następujące:

Drukuj

 

5 listopada 2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Wąsoszu został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Plastyczny z okazji stulecia Odzyskania Niepodległości „Ja Patriota" pod patronatem Starosty Górowskiego.

Na konkurs nadesłano 151 prac z przedszkoli i szkół powiatu górowskiego. Prace wykonane były różnymi technikami. Komisja konkursowa oceniła prace pod względem zgodności z tematem, ogólnego wyrazu artystycznego oraz estetyki wykonania.

Nasz patron mówił:

"(...) sędziowie sami są dziećmi i wiedzą, jak trudno jest nie zrobić nic złego i wiedzą, że każdy się może poprawić, jak chce i stara się, że by się poprawić."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Maria, Ildefons, Rajmund
563791
Dziś:394
Wczoraj:465
W tym tygodniu:1819
W tym miesiącu:10400
Ogółem:563791
Twoje IP: 34.203.245.76
unix 0.0
Aktualnie: 197