Logowanie
środa, 23 Sty 2019
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

GIMNAZJUM GIMNAZJUM

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

ZAJĘCIA DODATKOWE

  W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości…

ZAJĘCIA DODATKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE
Drukuj

14 listopada 2018 r. uczciliśmy w naszym Ośrodku 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości RP. Spotkanie było dla nas szczególne nie tylko ze względu na doniosły moment historii, ale także dlatego, że gościliśmy u nas laureatów Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. "Ja patriota".

Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. Byliśmy do tego bardzo dobrze przygotowani, bowiem cała społeczność naszego Ośrodka przystąpiła do akcji „ Rekord dla Niepodległej" i w piątek o godzinie 11.11 wykonała „Mazurek Dąbrowskiego".

Drukuj

13 listopada 2018 r. wychowankowie internatu wzięli udział w Konkursie czytelniczym pt. „Nie chciejcie ojczyzny, która Was nic nie kosztuje".

Konkursowi przyświecały następujące cele: rozbudzanie pasji czytelniczych oraz popularyzowanie literatury patriotycznej wśród dzieci i młodzieży.

Drukuj

25 października 2018 r. w sali Zespołu Placówek Kultury w Wąsoszu odbyły się eliminacje do Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej „Dla Niepodległej" - 2018. Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Wąsoszu.

Drukuj

IMG_20180927_152437Listopad rozpieścił nas piękną aurą, która umożliwiła nam zbieranie cennych darów jesieni. Kasztany, bo o nich mowa, są przysmakiem dzików, saren, jeleni, a także ptaków. Ich bogactwo w witaminy i substancje odżywcze powoduje, że wykorzystane są do dokarmiania zwierzyny leśnej.

W okresie zimowym zwierzęta otrzymują niezbędny pokarm, którego nie mogą samodzielnie znaleźć ze względu na trudne warunki pogodowe w trakcie zimy.

Drukuj

W ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania, tradycyjnie już w naszej szkole, zorganizowaliśmy Dzień Zdrowego Śniadania pod ogólnopolskim hasłem: „ŚNIADANIE DAJE MOC".

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania obchodzony jest w listopadzie. Organizują go wspólnie od 2007 r. Komisja Europejska oraz Euro – Taques (ET)- organizacja zrzeszająca szefów kuchni z całej Europy.

W tym dniu, 8 listopada br., dbając o prawidłowe nawyki żywieniowe, spotkaliśmy się przy stole, aby przygotować zdrowy posiłek.

Nasz patron mówił:

"Nikomu nie życzę źle. Nie umiem. Nie wiem jak to się robi."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Maria, Ildefons, Rajmund
563784
Dziś:387
Wczoraj:465
W tym tygodniu:1812
W tym miesiącu:10393
Ogółem:563784
Twoje IP: 34.203.245.76
unix 0.0
Aktualnie: 79