Logowanie
piątek, 15 Gru 2017
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

ZAJĘCIA DODATKOWE

W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości i…

Drukuj

18.10.2017r. siedmiu uczniów, reprezentantów naszej placówki w siatkówce, udało się do lubińskiej Hali Widowiskowo – Sportowej RCS na mecz Plus Ligi pomiędzy Cuprum Lubin, a Zaksą Kędzierzyn – Koźle.

Nasz Ośrodek przystąpił do akcji „Promocyjne Bilety dla Szkoły" i dzięki temu mogliśmy obejrzeć wspaniałe siatkarskie widowisko.

Drukuj

W środę, 18.10.2017r., wieczorem odbyła się impreza integracyjna pod hasłem „Dzień Jesieni”, której organizatorkami były pp. K. Bursztyńska oraz A. Gustaw.

W części artystycznej dzieci z najmłodszej grupy wychowawczej zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne, recytatorskie oraz teatralne.

Drukuj

IMG_2673

                               Pod hasłem

„Młodzi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają"

29 września 2017 r. po raz trzeci uczestniczyliśmy w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

W związku z tym przez cały wrzesień przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia, doskonaląc znajomość tabliczki mnożenia. Klasa III Gimnazjum była zespołem sprawdzającym znajomość tabliczki mnożenia wśród rodziców, pracowników ośrodka oraz uczniów.

Każdy, kto dobrze odpowiedział na 6 przykładów mnożenia lub dzielenia, zostawał Mistrzem Tabliczki Mnożenia. Wspólna zabawa była okazją do śmiechu i żartów.

Podsumowując należy stwierdzić, że nie wszyscy starsi tabliczkę mnożenia znają...

                                  Wiesława Stuczyk – koordynator akcji w SOSW w Wąsoszu

Drukuj

Jak co roku wychowankowie grup wychowawczych włączyli się do akcji Światowego Dnia Mycia Rąk, organizowanej przez Światową Organizację Zdrowia, a ustanowionej przez UNICEF w 2008 r.

Wychowankowie, pod okiem pani pielęgniarki oraz opiekunów koła PCK, uczestniczyli w zajęciach instruktażowych poprawnego mycia rąk.

Drukuj

PA130002

"To co zrobisz dla dzieci, one później zrobią dla społeczeństwa".

                                                                  Karl Mennninger

Dnia 13 października w naszym Ośrodku odbyły się obchody DEN. Już od rana panowała niecodzienna atmosfera. Odświętne stroje uczniów i nauczycieli, uśmiechy na twarzach świadczyły o tym, że dzień ten upłynie w miłej i świątecznej atmosferze.

Na uroczystość przybyli uczniowie, wszyscy pracownicy i emeryci, którzy w naszym Ośrodku zostawili spory "kawałek swojego życia". Gościła również przedstawicielka Starostwa Powiatowego w Górze - pani Elżbieta Kwiatkowska.

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Nasz patron mówił:

"Szacunku, jeśli nie pokory, dla białego, jasnego, niepokalanego, świętego dziecięctwa."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Nina, Celina, Walerian
394085
Dziś:379
Wczoraj:423
W tym tygodniu:2511
W tym miesiącu:6262
Ogółem:394085
Twoje IP: 54.227.126.69
unix 0.0
Aktualnie: 32