Logowanie
czwartek, 19 Paź 2017
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

GIMNAZJUM GIMNAZJUM

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

ZAJĘCIA DODATKOWE

W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości i…

ZAJĘCIA DODATKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE
Drukuj

P4260018

XI Regionalny Przegląd Zespołów Artystycznych Szkół i Placówek im. Janusza Korczaka z Dolnego Śląska pod hasłem: „Nie liczę godzin i lat..."

Było nam niezwykle miło wziąć udział w XI Regionalnym Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkół i Placówek im. Janusza Korczaka z Dolnego Śląska pod hasłem: „Nie liczę godzin i lat...", który odbył się w Złotoryi.

Zespół w składzie: Jagoda Plewniak – Filipowicz, Karolina Rogowska, Maciej Pojasek – uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Aleksandra Plewniak – Filipowicz i Katarzyna Mokrzycka - uczennice Gimnazjum, zaprezentował przedstawienie pt. Recepta na wartościowe życie.

Drukuj

IMG-20170517-WA0002

11 maja 2017r. uczennice naszego Ośrodka miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas XVIII Przeglądu „Mini Listy Przebojów" w Piławie Górnej.

Artyści występowali w dwóch kategoriach-indywidualnie i zespołowo. W pierwszej kategorii placówkę reprezentowała Aleksandra Galicka, która wykonała utwór pt. „Laleczka z saskiej porcelany".

Drukuj

IMG_2320

11 kwietnia br. odbyło się w naszym Ośrodku uroczyste śniadanie wielkanocne. Uczestniczyli w nim zaproszeni goście, uczniowie i wszyscy pracownicy naszej placówki.

Świąteczny posiłek poprzedziły występy uczniów, którzy przedstawili tradycje i zwyczaje wielkanocne. Chłopcy i dziewczynki z przejęciem recytowali wiersze, które przeplatały piosenki o tematyce wiosennej i świątecznej.

Drukuj

Dyrekcja i pracownicy pedagogiczni

Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wąsoszu

serdecznie zapraszają Rodziców

na spotkanie, które odbędzie się w placówce

dnia 19.05.2017 (piątek) o godzinie 9.00.

Obecność obowiązkowa.

Drukuj

IMG_2299

05.04.2017r. odbył się w naszym Ośrodku II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pod hasłem „Piosenka jest dobra na wszystko..."

W tym roku gościli u nas artyści ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Ratajczaka w Rydzynie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Księdza Jana Twardowskiego w Piławie Górnej, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Przyjaciół Dzieci w Szklarach Górnych, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 z Wrocławia, Zespołu Szkół Specjalnych w Żmigrodzie, Powiatowego Zespołu Specjalnych Placówek Szkolno-Wychowawczych w Trzebnicy.

Nasz patron mówił:

"Jeżeli ktoś zrobił coś złego, najlepiej mu przebaczyć. Jeżeli zrobił coś złego, bo nie wiedział, to już wie teraz. Jeżeli zrobił coś złego nieumyślnie, będzie w przyszłości ostrożniejszy. Jeśli robi coś złego, bo mu się trudno przyzwyczaić, będzie się starał. Jeżeli zrobił coś złego, bo go namówili, już się nie będzie słuchał."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Piotra, Michała, Ziemowita
372393
Dziś:423
Wczoraj:439
W tym tygodniu:2181
W tym miesiącu:8269
Ogółem:372393
Twoje IP: 54.81.178.153
unix 0.0
Aktualnie: 52