Logowanie
czwartek, 24 Maj 2018
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

  Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

ZAJĘCIA DODATKOWE

  W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości…

Drukuj

IMG_2715

15 listopada odbyła się w naszej placówce uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Z tej okazji klasa III gimnazjum zaprezentowała efekty swojej pracy nad projektem gimnazjalnym. Wybór tematu projektu nasunął się w związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej roku szkolnego 2017/2018- „ Rokiem dla niepodległej".

Ponadto Sejm RP ustanowił rok 2017- Rokiem Tadeusza Kościuszki i Józefa Piłsudskiego.

Drukuj

Fundacja "Na Ratunek" od 26 lat wspiera dzieci z całej Polski, które leczą się we wrocławskiej Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei”. Dzięki programowi „Szkoły dla Nadziei” nasz ośrodek może wspierać działania Fundacji.

W dniach 13.11.2017- 15.12.2017 ramach akcji "Podaruj dzieciom z Przylądka Nadziei prezent na święta" zwracamy się do wszystkich, którym nie jest obojętny los dzieci, o zakupienie gry planszowej, klocków czy puzzli, które przekażemy Fundacji, aby w Święta Bożego Narodzenia podarowała je podopiecznym w Przylądku Nadziei.

Drukuj

23846363_1601393293258062_2056686027_n

16 listopada 2017r. wychowankowie naszego Ośrodka po raz kolejny włączyli się w obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu.

Na zajęciach przeprowadzono pogadankę połączoną z dyskusją na temat negatywnych skutków palenia papierosów.

Drukuj

Biblioteka Szkolna ogłasza akcję "Podzielmy się książką, z której wyrośliśmy".

Jeśli jesteś posiadaczem ciekawych, przeczytanych i zadbanych książek, z którymi mógłbyś się już rozstać, podaruj je naszej bibliotece. Inni czytelnicy z pewnością chętnie po nie sięgną, a Ty możesz trafić na "Złotą listę darczyńców".

Akcja trwa do 15.12.2017.

Drukuj

List z Watykanu

  16 listopada z wielką radością przeczytaliśmy list od Ojca Świętego Franciszka. W tym liście Papież złożył nam życzenia pokoju i ufności od Dzieciątka Jezus.

Wzruszyliśmy się czytając o tym, że Jego Świątobliwość z serca nam błogosławi.

List z Watykanu pozostanie niezapomnianą pamiątką  z naszego projektu gimnazjalnego : „List, e-mail, poczta, czyli przesyłanie wiadomości”

                                                                                                 

                                                                                  Joanna  Wielogórska

Nasz patron mówił:

"Kochaj i dawaj przykład."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Joanna, Zuzanna, Milena
459492
Dziś:397
Wczoraj:420
W tym tygodniu:2127
W tym miesiącu:10104
Ogółem:459492
Twoje IP: 54.158.219.248
unix 0.0
Aktualnie: 54