Logowanie
niedziela, 20 Sie 2017
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

GIMNAZJUM GIMNAZJUM

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

ZAJĘCIA DODATKOWE

W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości i…

ZAJĘCIA DODATKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE
Drukuj

DSC08588

30 listopada odbyła się długo oczekiwana zabawa andrzejkowa, której organizatorami były pp. Katarzyna Bursztyńska, Marta Białobrzewska oraz Justyna Papierniak.

Najstarsi wychowankowie naszego Ośrodka chętnie pomagali w przygotowaniu wystroju sali, która dzięki temu stała się magiczna i nastrojowa. Młodzież zaangażowała się również w przygotowanie pomocy potrzebnych do przeprowadzenia wróżb.

Drukuj

1W dniach 15- 21.11.2016r, w ramach akcji „Podaruj pluszowego misia pacjentom Przylądka Nadziei", zorganizowaliśmy w naszej szkole zbiórkę pluszaków dla dzieci chorych, przebywających w klinice onkologicznej PRZYLĄDEK NADZIEI. Łącznie zebraliśmy 38 pluszaków. Misiowa paczka dotarła do Fundacji.

W "Dniu Pluszowego Misia" każdy Pacjent Przylądka Nadziei otrzymał pluszaka. Okazało się, że do Fundacji wpłynęło łącznie 6000 misiów, dlatego akcja została rozszerzona. W nadchodzącym tygodniu 600 pluszaków otrzymają dzieci, którym udało się wygrać walkę z nowotworem.

Drukuj

IMG_2122W dniach 15-21.11.2016r. w ramach akcji „Podaruj pluszowego misia małym pacjentom Przylądka Nadziei" zorganizowaliśmy w naszej szkole zbiórkę pluszaków dla dzieci chorych, przebywających w klinice onkologicznej "PRZYLĄDEK NADZIEI".

25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia.

Chcemy, żeby w tym wyjątkowym dniu każdy mały pacjent kliniki dostał pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić!"- pisze autor artykułu promującego akcję.

Drukuj

30.11.2016 r. dwie uczennice naszego Ośrodka, Anika Pacholska i Klaudia Dąbrowska, wzięły udział w III Regionalnym Konkursie Polonistycznym pt. "Słownik – kopalnią wiedzy" w Szklarach Górnych.

Tym razem dziewczyny przywiozły wyróżnienia w postaci dyplomów i książek. Nasze ambicje są jednak większe i dlatego w przyszłym powalczymy o "podium".

                                                      

                                                                                    Katarzyna Kowaluk

Drukuj

1To święto obchodzone corocznie 1 grudnia, od 1988 roku, z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Celem jego jest zwrócenie publicznej uwagi na problem związany z HIV i AIDS.

Symbolem solidarności z osobami żyjącymi z HIV i AIDS jest „czerwona kokardka", poprzez którą Społeczność szkolna Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wąsoszu, łączy się z chorymi i ich rodzinami.

Nasz patron mówił:

"Dzieci - to przyszli ludzie. Więc dopiero będą, więc jakby ich jeszcze nie było. A przecież jesteśmy: żyjemy, czujemy, cierpimy."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Sabina, Sobiesław, Bernard
349420
Dziś:399
Wczoraj:419
W tym tygodniu:399
W tym miesiącu:8423
Ogółem:349420
Twoje IP: 54.158.217.43
unix 0.0
Aktualnie: 30