Logowanie
niedziela, 20 Sie 2017
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

GIMNAZJUM GIMNAZJUM

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

ZAJĘCIA DODATKOWE

W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości i…

ZAJĘCIA DODATKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE
Drukuj

20161128_102041

Z okazji ŚWIATOWEGO DNIA ŻYCZLIWOŚCI przesyłamy pozdrowienia z uśmiechem na twarzy i ciepłym uściskiem dłoni, przekazując ISKIERKĘ NADZIEI na OGIEŃ MIŁOŚCI, by nie zabrakło wśród nas RADOŚCI i POKOJU!.

Dbając o kształtowanie prawidłowych relacji międzyludzkich, czytaliśmy i rozmawialiśmy o życzliwości oraz znaczeniu prezentowania postawy życzliwości w życiu każdego człowieka.

W tym celu wspólnie została wykonana dekoracja szkolna pod hasłem: BĄDŹ ŻYCZLIWY I NIE CZYŃ KOMUŚ, CO TOBIE NIEMIŁE. Każda klasa w szkole i grupa wychowawcza w Ośrodku miały za zadanie opracować swój Kodeks Życzliwości w oparciu o przygotowane wcześniej materiały: teksty wierszy, przysłowia oraz myśli filozoficzne.

Drukuj

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WZIĘCIA UDZIAŁU

W ZBIÓRCE DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA W KRZYDLINIE MAŁEJ.

PRZYŁĄCZ SIĘ I PAMIĘTAJ, ROBIĄC ZAKUPY

ZBIERAMY: pampersy, pieluchy tetrowe, oliwki, balsamy, szampony, mydełka dla maluchów, chusteczki nawilżane, kremy pielęgnacyjne, szczoteczki do zębów, pasty do zębów, płyny do kąpieli, kremy przeciw odparzeniom itp. Zbiórka trwa do 12 grudnia 2016 roku.

 

                                         Organizatorzy: Marta Białobrzewska, Joanna Wielogórska

Drukuj

1

25 listopada na całym świecie obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" zorganizowała akcję „Podaruj misia pacjentom Przylądka Nadziei".

My, jako szkoła, też chcemy pomóc. Chcemy, żeby w tym wyjątkowym dniu każdy mały pacjent kliniki dostał pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić!- mówią organizatorzy.

Żeby podarować dzieciom miśka i uśmiech, trzeba zrobić z nami trzy proste kroki:

Drukuj

1

Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies. 

                                                                                      Konrad Lorenz

                

                          Zapraszamy wszystkich do włączenia się do akcji

                   POMÓŻ ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA PRZETRWAĆ ZIMĘ.

Poprzez zbiórkę artykułów takich jak; sucha karma, karma w puszce, kasza, ryż, makaron, miski, poduszki, koce i kołdry do ocieplania bud, pragniemy pomóc mieszkańcom schroniska w Henrykowie w ten trudny zimowy czas.

Zebrane w  listopadzie i grudniu dary zostaną przed świętami  przekazane do schroniska.

                      

                                    Organizatorzy: Urszula Kwaśnica – Zielińska, Liliana Barwińska

Drukuj

20161123_112537W środę 23.11.2016 r. odbyła się I Gala Muzyki Tanecznej. Pomysł tego rodzaju konkursu zrodził się wśród młodych artystów naszej szkoły i dzięki ich inicjatywie możliwe było jego zorganizowanie. Celem imprezy była przede wszystkim wspólna zabawa.

Motywem przewodnim stały się piosenki w stylu disco dance. Niespodzianką były przesłane dla wszystkich wykonawców pozdrowienia przez lidera zespołu MIG, pana Marka Gwiazdowskiego.

Nasz patron mówił:

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Sabina, Sobiesław, Bernard
349419
Dziś:398
Wczoraj:419
W tym tygodniu:398
W tym miesiącu:8422
Ogółem:349419
Twoje IP: 54.158.217.43
unix 0.0
Aktualnie: 53