Logowanie
sobota, 18 Sie 2018
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

GIMNAZJUM GIMNAZJUM

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

ZAJĘCIA DODATKOWE

  W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości…

ZAJĘCIA DODATKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE
Drukuj

WP_20171127_18_51_03_Pro

Dnia 27.11.2017 roku , wychowankowie naszego Ośrodka, wraz z trzema opiekunami, tj. p. J. Papierniak, p. M. Białobrzewską i p. M. Osmelak, uczestniczyli w wyjeździe do kina ,,Helios" w Lubinie.

Celem zorganizowanego wyjazdu było obejrzenie trzeciej części filmu ,, Listy do M" – komedii romantycznej, której dwie części mieliśmy możliwość oglądania wcześniej również podczas wyjazdu do kina.

Drukuj

20171129_142244Z okazji Światowego Dnia Życzliwości przesyłamy pozdrowienia. A w trudnej życia porze - do mediacji namawiamy, bo ona zgodą owocuje i wszystkim uśmiech na twarzy maluje.

Dbając o kształtowanie prawidłowych relacji międzyludzkich czytaliśmy i rozmawialiśmy o życzliwości i oraz znaczeniu postawy życzliwości w życiu każdego człowieka. W tym celu została wykonana gazetka z autorskimi sentencjami, pod hasłem "Podziel się swoją życzliwością", i zaprezentowana w holu szkolnym.

Drukuj

Fundacja "Na Ratunek" od 26 lat wspiera dzieci z całej Polski, które leczą się we wrocławskiej Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei”. Dzięki programowi „Szkoły dla Nadziei” nasz ośrodek może wspierać działania Fundacji.

W dniach 13.11.2017- 15.12.2017 ramach akcji "Podaruj dzieciom z Przylądka Nadziei prezent na święta" zwracamy się do wszystkich, którym nie jest obojętny los dzieci, o zakupienie gry planszowej, klocków czy puzzli, które przekażemy Fundacji, aby w Święta Bożego Narodzenia podarowała je podopiecznym w Przylądku Nadziei.

Drukuj

IMG_2715

15 listopada odbyła się w naszej placówce uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Z tej okazji klasa III gimnazjum zaprezentowała efekty swojej pracy nad projektem gimnazjalnym. Wybór tematu projektu nasunął się w związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej roku szkolnego 2017/2018- „ Rokiem dla niepodległej".

Ponadto Sejm RP ustanowił rok 2017- Rokiem Tadeusza Kościuszki i Józefa Piłsudskiego.

Drukuj

Biblioteka Szkolna ogłasza akcję "Podzielmy się książką, z której wyrośliśmy".

Jeśli jesteś posiadaczem ciekawych, przeczytanych i zadbanych książek, z którymi mógłbyś się już rozstać, podaruj je naszej bibliotece. Inni czytelnicy z pewnością chętnie po nie sięgną, a Ty możesz trafić na "Złotą listę darczyńców".

Akcja trwa do 15.12.2017.

Nasz patron mówił:

"Młodzi mają różne własne sprawy, własne zmartwienia, własne łzy i uśmiechy, własne młode poglądy i młodą poezję. Często ukrywają przed dorosłymi, bo się wstydzą, nie ufają, bo boją się, żeby się z nich nie śmieli."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Helena, Ilona, Bogusław
495830
Dziś:460
Wczoraj:455
W tym tygodniu:3462
W tym miesiącu:9230
Ogółem:495830
Twoje IP: 54.92.182.0
unix 0.0
Aktualnie: 93