Logowanie
czwartek, 19 Paź 2017
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

GIMNAZJUM GIMNAZJUM

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

ZAJĘCIA DODATKOWE

W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości i…

ZAJĘCIA DODATKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE
Drukuj

IMG_2160

Już po raz dziesiąty, 27 stycznia 2017 roku, odbędzie się Bal Charytatywny, organizowany przez Dyrekcję SOSW w Wąsoszu oraz Zarząd Dolnośląskiego Stowarzyszenia ISKIERKA.

Ten jubileusz jest okazją do wyjątkowego świętowania. Dlatego wszystkich gości zachęcamy do założenia strojów karnawałowych, wcielając się w ten sposób w postacie z bajek czy filmów.

Dochód z X Balu Charytatwnego zostanie przeznaczony na utworzenie gabinetu neurorehabilitacji, przeznaczonego do pracy nieinwazyjną metody EEG Biofeedback.

Drukuj

IMAG0397

W ostatnich latach prawdziwa zima była nam znana jedynie ze zdjęć i telewizyjnych relacji.

Nareszcie, po długim czasie, zawitała i do nas. Spadające płatki śniegu witaliśmy z wielką radością i nadzieją, że wkrótce na podwórku i wałach pojawią się zaspy.

Drukuj

DSC_0923

    Wszystkim Sympatykom Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Wąsoszu składamy życzenia spokojnych i radosnych  Świąt Bożeggo Narodzenia  oraz pomyślności i sukcesów  w Nowym Roku

Grono Pedagogiczne raz z uczniami

 

Drukuj

DSC_1001

Przez cały listopad oraz część grudnia 2016r., trwała akcja zbiórki darów dla psów i kotów przebywających w schronisku w Henrykowie. Została ona rozpropagowana nie tylko w SOSW w Wąsoszu, ale również i w Zespole Szkół i Przedszkoli w Sicinach, jak i wśród indywidualnych osób.

Okazało się, iż los bezdomnych zwierząt nie jest nam obojętny. Udało się zebrać dużo różnorodnych rzeczy, które pomogą przetrwać zimowy okres podopiecznym schroniska w Henrykowie.

Drukuj

Kolejny już raz ekipa Świętego Mikołaja ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wąsoszu, pod opieką pp. Marty Białobrzewskiej i Joanny Wielogórskiej, pośpieszyła z pomocą do Domu Dziecka „Wiosna" w Krzydlinie Małej.

Samorząd uczniowski od dwóch miesięcy zajmował się propagowaniem akcji i zbieraniem darów, które 15 grudnia trafiły do podopiecznych domu dziecka. Zostaliśmy tam, jak zawsze, miło przyjęci.

Nasz patron mówił:

"(...) na szkołę skarżą się ci, którym w domu jest dobrze, którym dom dużo daje różnych rozrywek; albo tacy, od których rodzice żądają, żeby się dobrze uczyli, chociaż nie są zdolni i nauka im z trudem przychodzi."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Piotra, Michała, Ziemowita
372396
Dziś:426
Wczoraj:439
W tym tygodniu:2184
W tym miesiącu:8272
Ogółem:372396
Twoje IP: 54.81.178.153
unix 0.0
Aktualnie: 220