Logowanie
poniedziałek, 15 Paź 2018
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

GIMNAZJUM GIMNAZJUM

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

ZAJĘCIA DODATKOWE

  W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości…

ZAJĘCIA DODATKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE
Drukuj

5/2011Za nami kolejne święto patrona Ośrodka Janusza Korczaka.

Drukuj

4/201125 maja 2011 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Dolnośląskich Prezentacjach Muzyczno – Wokalnych „Marzenia” we Wrocławiu.

Drukuj

3/201119 maja 2011 roku nasze uczennice: Jagoda Plewniak, Daria Kruk, Karolina Pacek oraz Martyna Wozińska wzięły udział w IV Powiatowym Przeglądzie Piosenki Polskiej.

Drukuj

2/201111 maja 2011 rok, to data, której nie zapomni Szymon, Justyna, Daria, Jagoda i Karolina.

Drukuj

Uczniowska grupa projektowa z klasy II gimnazjum, w roku szkolnym 2010/2011, przygotowała zgodnie z nowa podstawą programową projekt edukacyjny „Czy Międzyzdroje są atrakcyjne również poza sezonem?"

Uczniowie zbierali różne informacje na temat Międzyzdrojów w dostępnych źródłach: książkach, encyklopediach przyrodniczych, Internecie. Samodzielnie na spotkaniach wybierali najważniejsze, ich zdaniem, i przydatne do prezentacji materiały. Każdy z uczestników projektu przygotowywał krótkie notatki z wykorzystaniem edytora tekstu i przekazywał je liderowi grupy, który następnie po konsultacji z opiekunem zamieszczał je w prezentacji. Lider grupy mobilizował swoich kolegów do pracy i wywiązywania się z powierzonych zadań w wyznaczonych terminach, podjął się również próby wykonania prezentacji. Wszyscy uczestnicy projektu bardzo aktywnie uczestniczyli w zaplanowanych działaniach.

Nauczyciel opiekun kontrolował pracę uczniów, przeprowadzał konsultacje, udzielał wskazówek, zachęcał do pracy, podsuwał pomysły. Projekt, który powstał zawiera opracowanie teoretyczne, dokumentacje fotograficzną, slajdy i mapy.

 

Dnia 24 maja 2011 r. projekt został przedstawiony publicznie przez uczniowską grupę projektową w obecności pani dyrektor, wicedyrektor, uczniów z I i II klasy gimnazjum oraz nauczycieli w formie prezentacji multimedialnej.

 

Projekt realizowany w roku szkolnym 2010/2011.

Nasz patron mówił:

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Jadwigi, Teresy, Brunona
519806
Dziś:449
Wczoraj:465
W tym tygodniu:914
W tym miesiącu:6490
Ogółem:519806
Twoje IP: 54.161.100.24
unix 0.0
Aktualnie: 0