czwartek, 22 Cze 2017

Biblioteka

W Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Wąsoszu, na drugim piętrze znajduje się biblioteka.

Jest to miejsce spotkań uczniów, gdzie można wypożyczyć książki, skorzystać z czterech stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu, odrobić lekcje oraz porozmawiać z przyjaciółmi. W ciągu roku trwa konkurs czytelniczy, którego podsumowaniem jest wyłonienie „czytelników roku”.
W bibliotece nauczyciele przedmiotów mogą liczyć na pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć np. nauczania zintegrowanego, dydaktyczno - wyrównawczych czy innych.

{gallery}031110_01{/gallery}

"(...) na szkołę skarżą się ci, którym w domu jest dobrze, którym dom dużo daje różnych rozrywek; albo tacy, od których rodzice żądają, żeby się dobrze uczyli, chociaż nie są zdolni i nauka im z trudem przychodzi."

Paulina, Jan, Tomasz
W tym tygodniu:2068