Logowanie
czwartek, 24 Maj 2018
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

  Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

ZAJĘCIA DODATKOWE

  W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości…

Drukuj

Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej w Płocku

20170520_151737

19 i 20 maja w Płocku odbyły się Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Drużyn 11 osobowych "Sprawni Razem".

Do reprezentacji województwa dolnośląskiego powołani zostali uczniowie SOSW nr 10 z Wrocławia i SOSW z Wąsosza.

Reprezentacja ta została wyłoniona po rozegranych 10 maja 2017 r. Mistrzostwach Województwa, które odbyły się w Wąsoszu.

W turnieju tym wzięło udział 10 drużyn z całego województwa. Byli to: SOSW Wrocław nr 10 i 11, Kąty Wrocławskie, Trzebnica, Oleśnica, Strzegom, Szklary Górne, Sadowice i Wąsosz.

Mistrzostwa zakończyły się sukcesem SOSW nr 10, który pokonał w finale gospodarzy po karnych 3:1, III miejsce zajęli uczniowie z SOSW nr 11, pokonując reprezentantów ze Szklar 2:1. Najlepszym bramkarzem został wybrany Mariusz Jaskułowski z Wąsosza, a najlepszym strzelcem Jacek Ciepko z Wrocławia - nr 10.

Patronat nad imprezą objął Starosta Górowski, fundując puchary. Burmistrz Wąsosza zakupił nagrody rzeczowe dla wszystkich drużyn, natomiast pozostałe koszty tj. wyżywienie i koszty sędziowania, SOSW Wąsosz i Stowarzyszenie Społeczno Sportowe "Sprawni Razem".

W Płocku reprezentacja naszego województwa zajęła III miejsce. Oto wyniki naszego zespołu:

1. dolnośląskie - mazowiecki 2 : 0

2.dolnośląskie - małopolskie 0 : 2

3.dolnośląskie - kujawsko-pomorskie 1 : 4

4. dolnośląskie - pomorskie 4 : 1

Trenerzy Leszek Stuczyk i Adam Nowak uważają , że start reprezentacji SOSW z Wąsosza zarówno w Mistrzostwach Dolnego Śląska, jak i w Mistrzostwach Polski był bardzo udany.

Nasz patron mówił:

"Szacunku dla każdej z osobna chwili, bo umrze i nigdy się nie powtórzy, a zawsze na serio; skaleczona krwawić będzie, zamordowana płoszyć upiorem złych wspomnień." "Pozwólmy ochoczo pić radość poranka i ufać. Dziecko tak właśnie chce."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Joanna, Zuzanna, Milena
459494
Dziś:399
Wczoraj:420
W tym tygodniu:2129
W tym miesiącu:10106
Ogółem:459494
Twoje IP: 54.158.219.248
unix 0.0
Aktualnie: 88