Logowanie
czwartek, 19 Paź 2017
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

GIMNAZJUM GIMNAZJUM

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

ZAJĘCIA DODATKOWE

W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości i…

ZAJĘCIA DODATKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE
Drukuj

Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej w Płocku

20170520_151737

19 i 20 maja w Płocku odbyły się Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Drużyn 11 osobowych "Sprawni Razem".

Do reprezentacji województwa dolnośląskiego powołani zostali uczniowie SOSW nr 10 z Wrocławia i SOSW z Wąsosza.

Reprezentacja ta została wyłoniona po rozegranych 10 maja 2017 r. Mistrzostwach Województwa, które odbyły się w Wąsoszu.

W turnieju tym wzięło udział 10 drużyn z całego województwa. Byli to: SOSW Wrocław nr 10 i 11, Kąty Wrocławskie, Trzebnica, Oleśnica, Strzegom, Szklary Górne, Sadowice i Wąsosz.

Mistrzostwa zakończyły się sukcesem SOSW nr 10, który pokonał w finale gospodarzy po karnych 3:1, III miejsce zajęli uczniowie z SOSW nr 11, pokonując reprezentantów ze Szklar 2:1. Najlepszym bramkarzem został wybrany Mariusz Jaskułowski z Wąsosza, a najlepszym strzelcem Jacek Ciepko z Wrocławia - nr 10.

Patronat nad imprezą objął Starosta Górowski, fundując puchary. Burmistrz Wąsosza zakupił nagrody rzeczowe dla wszystkich drużyn, natomiast pozostałe koszty tj. wyżywienie i koszty sędziowania, SOSW Wąsosz i Stowarzyszenie Społeczno Sportowe "Sprawni Razem".

W Płocku reprezentacja naszego województwa zajęła III miejsce. Oto wyniki naszego zespołu:

1. dolnośląskie - mazowiecki 2 : 0

2.dolnośląskie - małopolskie 0 : 2

3.dolnośląskie - kujawsko-pomorskie 1 : 4

4. dolnośląskie - pomorskie 4 : 1

Trenerzy Leszek Stuczyk i Adam Nowak uważają , że start reprezentacji SOSW z Wąsosza zarówno w Mistrzostwach Dolnego Śląska, jak i w Mistrzostwach Polski był bardzo udany.

Nasz patron mówił:

"Ma dziecko przyszłość, ale ma i przeszłość: pamiętne zdarzenia, wspomnienia, wiele godzin najistotniejszych samotnych rozważań. Nie inaczej niż my pamięta i zapomina, ceni i lekceważy, logicznie rozumuje i błądzi, gdy nie wie. Rozważnie ufa i wątpi."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Piotra, Michała, Ziemowita
372395
Dziś:425
Wczoraj:439
W tym tygodniu:2183
W tym miesiącu:8271
Ogółem:372395
Twoje IP: 54.81.178.153
unix 0.0
Aktualnie: 76