Logowanie
czwartek, 22 Mar 2018
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

ZAJĘCIA DODATKOWE

W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości i…

Drukuj

Dzień Dziecka w SOSW w Wąsoszu

IMG_5439

01.06.2017 roku w naszej placówce odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, którą zorganizowano na powietrzu przy pięknej pogodzie.

Z zokazji swojego święta wychowankowie otrzymali życzenia. Na tę okoliczność przygotowano wiele różnych, ciekawych i wesołych wyścigów, konkursów, zawodów, konkurencji dla dzieci.

Największym zainteresowaniem cieszyły się zabawy o charakterze sprawnościowo - czynnościowym, do których bardzo chętnie się wszyscy włączyli, biorąc w nich aktywny udział. Podczas konkurencji każdy starał się wykonać zadanie jak najprędzej i najdokładniej, aby drużynowo zająć pierwsze miejsce. Niejedni wykazali się dużym sprytem i umiejętnościami.

Wszyscy  uczestnicy bawili się świetnie. Zwycięską drużynę nagradzano brawami. Był również poczęstunek w postaci lodów, ciasta i oranżady. W międzyczasie starsi wychowankowie obsługiwali grilla i smażyli kiełbaski.

Po zabawach wszyscy zasiedli przy jednym wielkim stole do uroczystej kolacji. Kiełbaski z grilla cieszyły się powodzeniem, bardzo smakowały z wiosenną sałatką. Dzień ten przyniósł wiele wrażeń i przeżyć . Impreza sprawiła dzieciom dużo radości.

                                                                                     Organizatorzy:

                                                               D. Chociaj, M. Osmelak, K. Sawiniec

Nasz patron mówił:

"Jeżeli ktoś zrobił coś złego, najlepiej mu przebaczyć. Jeżeli zrobił coś złego, bo nie wiedział, to już wie teraz. Jeżeli zrobił coś złego nieumyślnie, będzie w przyszłości ostrożniejszy. Jeśli robi coś złego, bo mu się trudno przyzwyczaić, będzie się starał. Jeżeli zrobił coś złego, bo go namówili, już się nie będzie słuchał."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Bogusław, Katarzyna, Oktawian
433005
Dziś:411
Wczoraj:421
W tym tygodniu:2142
W tym miesiącu:8630
Ogółem:433005
Twoje IP: 54.81.182.16
unix 0.0
Aktualnie: 90