Logowanie
czwartek, 22 Lut 2018
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

ZAJĘCIA DODATKOWE

W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości i…

Drukuj

Prywatka u Babci i Dziadka

DSC_0545

Nasz Ośrodek został zaproszony, przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Bolesława Chrobrego w Wąsoszu, do udziału w projekcie pt. "Prywatka u Babci i Dziadka".

Zaproszenie przyjęliśmy i od razu zabraliśmy się do pracy. Wybraliśmy wiersze i rozpoczęliśmy naukę. Aby uatrakcyjnić nasz występ włączyliśmy do programu piosenkę pt. „Babcia od bajek, dziadek od zagadek".

Czas spędzony na przygotowaniach do występu minął nam szybko. 6 lutego dobry humor nas nie opuszczał, szczególnie Karoliny, która grała dziadka. Ta z wymalowanym wąsikiem pod nosem rozśmieszała wszystkich.

Jak wszyscy artyści czułyśmy małą tremę, która po wejściu na scenę, zniknęła szybko. Widownia z zadowoleniem słuchała naszych wierszy i piosenek, klaskaniem, włączając się w występy. Na zakończenie dostaliśmy gromkie brawa.

To spotkanie pozostanie na długo w naszej pamięci. Nam sprawiło dużo radości, mamy nadzieję, że Babicom i Dziadkom również.

Wiktoria, Karolina, Paulina, Dorota, Aleksandra, Zuzanna, Sandra

                                                                                  oraz
                                                                         Emilia Wawrzyniak

Nasz patron mówił:

"Duch tęskni w ciasnej klatce ciała. Ludzie czują i rozważają śmierć pod kątem końca, a jest ona tylko dalszym ciągiem życia, innym życiem."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Marta, Małgorzata, Piotr
422164
Dziś:352
Wczoraj:408
W tym tygodniu:2116
W tym miesiącu:8360
Ogółem:422164
Twoje IP: 54.227.48.147
unix 0.0
Aktualnie: 29