Logowanie
środa, 23 Sty 2019
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

GIMNAZJUM GIMNAZJUM

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

ZAJĘCIA DODATKOWE

  W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości…

ZAJĘCIA DODATKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE
Drukuj

Prywatka u Babci i Dziadka

DSC_0545

Nasz Ośrodek został zaproszony, przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Bolesława Chrobrego w Wąsoszu, do udziału w projekcie pt. "Prywatka u Babci i Dziadka".

Zaproszenie przyjęliśmy i od razu zabraliśmy się do pracy. Wybraliśmy wiersze i rozpoczęliśmy naukę. Aby uatrakcyjnić nasz występ włączyliśmy do programu piosenkę pt. „Babcia od bajek, dziadek od zagadek".

Czas spędzony na przygotowaniach do występu minął nam szybko. 6 lutego dobry humor nas nie opuszczał, szczególnie Karoliny, która grała dziadka. Ta z wymalowanym wąsikiem pod nosem rozśmieszała wszystkich.

Jak wszyscy artyści czułyśmy małą tremę, która po wejściu na scenę, zniknęła szybko. Widownia z zadowoleniem słuchała naszych wierszy i piosenek, klaskaniem, włączając się w występy. Na zakończenie dostaliśmy gromkie brawa.

To spotkanie pozostanie na długo w naszej pamięci. Nam sprawiło dużo radości, mamy nadzieję, że Babicom i Dziadkom również.

Wiktoria, Karolina, Paulina, Dorota, Aleksandra, Zuzanna, Sandra

                                                                                  oraz
                                                                         Emilia Wawrzyniak

Nasz patron mówił:

"(...) sędziowie sami są dziećmi i wiedzą, jak trudno jest nie zrobić nic złego i wiedzą, że każdy się może poprawić, jak chce i stara się, że by się poprawić."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Maria, Ildefons, Rajmund
563789
Dziś:392
Wczoraj:465
W tym tygodniu:1817
W tym miesiącu:10398
Ogółem:563789
Twoje IP: 34.203.245.76
unix 0.0
Aktualnie: 96