Logowanie
poniedziałek, 18 Gru 2017
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

DSC07499Dnia 15.05.2014 r. nasi wychowankowie zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Koziołek Matołek idzie do Pacanowa", zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Wąsoszu.

Drukuj

projekt i piława 02414 maja 2014 r. uczniowie naszego Ośrodka wraz z panią Katarzyną Kordiak, wybrali się w daleką podróż do Piławy Górnej, do tamtejszego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, w którym odbywał się 14 Przegląd Mini Listy Przebojów.

Drukuj

IX Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu-5Dnia 14.11.2013 r. wychowankowie SOSW w Wąsoszu, w składzie: Jagoda Plewniak-Filipowicz, Jakub Plewniak-Filipowicz, Aleksandra Rudnicka, Damian Bazior, Sandra Modrzejewska,wzięli udział  w IX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu, który odbył się w SOSW w Piławie Górnej. Celem zorganizowanego konkursu było kształtowanie u uczniów prawidłowych postaw prozdrowotnych oraz zachowań zgodnych z zasadami kultury. Opiekunem uczniów była pani Katarzyna Bursztyńska i Izabela Matuszewska.

Wychowankowie zajęli V miejsce.   Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Drukuj

Wieczór „Tuwimowski"
oraz podsumowanie konkursu plastycznego

„Malowane Wiersze Juliana Tuwima"

Wieczór Tuwimowski-9W ramach współpracy z Publiczną Biblioteką w Wąsoszu, dnia 28.11.2013r. odbyło się w SOSW spotkanie poświęcone poezji Juliana Tuwima. Spotkanie przygotowały panie Marta Białobrzewska, Krystyna Sawiniec oraz Izabela Matuszewska.

Drukuj

Konkurs Miło nam poinformować, że 24 października został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny pt.”Barwy Jesieni”. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy o tematyce jesiennej, w dowolnym formacie, wykonanej wybraną przez uczestników techniką plastyczną.

Nasz patron mówił:

"Młodzi mają różne własne sprawy, własne zmartwienia, własne łzy i uśmiechy, własne młode poglądy i młodą poezję. Często ukrywają przed dorosłymi, bo się wstydzą, nie ufają, bo boją się, żeby się z nich nie śmieli."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Laura, Bogusław, Gracjan
395302
Dziś:315
Wczoraj:421
W tym tygodniu:736
W tym miesiącu:7479
Ogółem:395302
Twoje IP: 54.221.76.68
unix 0.0
Aktualnie: 50