Logowanie
środa, 23 Sty 2019
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Joomla Templates and Joomla Extensions by joomla2you.Com

GIMNAZJUM

Umożliwia realizację obowiązku szkolnego uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym Na wszystkich etapach uczniowie objęci są rewalidacją indywidualną z…

GIMNAZJUM GIMNAZJUM

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Od listopada 2009 r. szkoła realizuje projekt systemowy: MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez…

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Szkoła w cyklu 3-letnim przygotowuje do samodzielnego funkcjonowania w życiu, zapewnia edukację uczniom z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Prowadzone…

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

ZAJĘCIA DODATKOWE

  W naszym Ośrodku realizowanych jest wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych, które mają na celu stymulowanie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich indywidualnych możliwości…

ZAJĘCIA DODATKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE
Drukuj

DSC07499Dnia 15.05.2014 r. nasi wychowankowie zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Koziołek Matołek idzie do Pacanowa", zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Wąsoszu.

Drukuj

projekt i piława 02414 maja 2014 r. uczniowie naszego Ośrodka wraz z panią Katarzyną Kordiak, wybrali się w daleką podróż do Piławy Górnej, do tamtejszego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, w którym odbywał się 14 Przegląd Mini Listy Przebojów.

Drukuj

IX Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu-5Dnia 14.11.2013 r. wychowankowie SOSW w Wąsoszu, w składzie: Jagoda Plewniak-Filipowicz, Jakub Plewniak-Filipowicz, Aleksandra Rudnicka, Damian Bazior, Sandra Modrzejewska,wzięli udział  w IX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu, który odbył się w SOSW w Piławie Górnej. Celem zorganizowanego konkursu było kształtowanie u uczniów prawidłowych postaw prozdrowotnych oraz zachowań zgodnych z zasadami kultury. Opiekunem uczniów była pani Katarzyna Bursztyńska i Izabela Matuszewska.

Wychowankowie zajęli V miejsce.   Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Drukuj

Wieczór „Tuwimowski"
oraz podsumowanie konkursu plastycznego

„Malowane Wiersze Juliana Tuwima"

Wieczór Tuwimowski-9W ramach współpracy z Publiczną Biblioteką w Wąsoszu, dnia 28.11.2013r. odbyło się w SOSW spotkanie poświęcone poezji Juliana Tuwima. Spotkanie przygotowały panie Marta Białobrzewska, Krystyna Sawiniec oraz Izabela Matuszewska.

Drukuj

Konkurs Miło nam poinformować, że 24 października został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny pt.”Barwy Jesieni”. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy o tematyce jesiennej, w dowolnym formacie, wykonanej wybraną przez uczestników techniką plastyczną.

Nasz patron mówił:

"(...) na szkołę skarżą się ci, którym w domu jest dobrze, którym dom dużo daje różnych rozrywek; albo tacy, od których rodzice żądają, żeby się dobrze uczyli, chociaż nie są zdolni i nauka im z trudem przychodzi."
Janusz Korczak

Podaruj 1% podatku

Imieniny obchodzą:
Maria, Ildefons, Rajmund
563784
Dziś:387
Wczoraj:465
W tym tygodniu:1812
W tym miesiącu:10393
Ogółem:563784
Twoje IP: 34.203.245.76
unix 0.0
Aktualnie: 70